Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

Kadın Mesaj Sayısı : 171

Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 8:51 pm

Jake kurtadam olduğunu söylüyor Charlie'ye..

Anacım, Edward Charlie'ye, "trafik kazasında ölen kardeşimin çocuğunu evlat edindik" diyor ama Charlie inanmıyor buna. Çünkü Renesmee'de Bella'nın, yani Charlie'nin gösleri var. Adam bu çocuğun Bella'nın öz çocuğu olduğunu tahmin edebiliyor ama Bella hiçbir açıklama yapmıyor ona. Hatta babasına "Sen soru sormazsan bende sana yalan söylemek zorunda kalmam" gibisinden birşey bile demişti..
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Kadın Mesaj Sayısı : 113

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 9:00 pm

Aaa Jake' e bak sen ya <.< Charlie ne diyor bu işe peki? Jake' in kurt adam olmasından Cullenlar' da bir şey olduğunu anlamıştır tabi =P Bella' nın da öyle demesinin üzerine üstelememiştir. Ne güzelmiş ya ben de öyle bir evlatlık alayım Razz

Çok mu soru soruyorum? :S
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 9:25 pm

Yok beybi, sen sor, ben dedikoduyu severim Very Happy

Charlie ürkmüş azıcık Jake'den, uzak durmaya filan çalışıyordu ama sonradan alıştı ona..
Jake de zaten sürekli, ben eskisi gibiyim Charlie, değişen birşey yok filan diyordu Very Happy
Pure Perfection
Vampire Venom !
Vampire Venom !
Pure Perfection

Kadın Mesaj Sayısı : 32

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 9:30 pm

Ay amma sallıyorum ne dandirik hafızam var lan hahahahah Very Happy Sen olmasan insanlara bambaşka bi Breaking Dawn anlatıcam Ayla Very Happy
https://vampirevenom.yetkin-forum.com
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 9:35 pm

Ya ya evet Büşra, Edward'ın kuzeninin bebeği olduğunu söylemekle asrın hatasını yaptın, istifa et forum yöneticiliğinden Razz Razz

Ben kitabı şöyle bi 4-5 kere okumuşumdur, ayrıntılar beynime işledi artık Razz

Not: Afrika hastalığı değil yerel bir Güney Amerika hastalığı Razz
Balayına Rio de Janerio da bi adaya gidiyolar biliyosun Razz
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 10:22 pm

Auhahaha Very Happy Hayali karakterleri çekiştirmesi de bir başka güzel oluryor canım Very Happy

Aslında Charlie kurtadamları öğrendiyse vampirleri de öğrenmesi şart olmuş. Şüpheleniyor falan dediniz yazar orasını tam açıklamayarak okuyucunun hayal dünyanına bıraktı herhalde Razz Ben olsam hepsini vampir yapardım be ! Gökten üç boz ayı düşmüş; biri yeni vampirlere, biri Edward' a, biri de Emmett' a =P

Edward' ın kardeşi mi? Başka yalan mı bulamamışlar ya Razz
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 4:56 pm

Edward, Carlisle ve Esme tarafından evlat edinilmeden önce güya bi ana-babası varmış ve onlar trafik kazasında ölmüş. Edward'ın abisini başka bir aile evlatlık almış, Edward'ı da Carlisle ve Esme.
Sonracığıma, bu evlatlık giden abi büyümüş, serpilmiş, evlenmiş ve bir kızı olmuş Renesmee diye! Yüce Tanrının işine bak sen! Razz
Üstelik bu bebek Bella'nın, dolayısıyla Charlie'nin gözlerine sahip!

Ya, adamın IQsu 20 olsa yemez bu yalanı Razz
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 7:00 pm

SM sonlara doğru iyice yaratıcılığını yitirmiş desene Razz
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 8:51 pm

Bir şey daha sorucam Embarassed

Edward, Reneesme' nin sesini nasıl duyuyor, kız neler diyor, sonra neler oluyor vs. vs. Razz afro
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 9:19 pm

Çok sevdiğim bir sahnedir orası.. Very Happy

Bella kocaman göbeğiyle kanepede yatıyor.. Edward da onun yanında.. Odada sessizlik hakim. Birden Edward duraksıyor, "Kim konuştu?" diye soruyor. Herkes hiçbirşey söylemediğini belirtiyor. Edward bu sefer de Bella'ya ne düşündüğünü soruyor, onu mu duydum acaba diyerekten.. Bella'da ona balayını düşündüğünü söylüyor utanarak Very Happy
Edward tekrar bir ses duyuyor.. Bu sefer bebeğin düşüncelerini duyduğunu anlıyor.. Edward kafasını Bella'nın karnına doğru yaklaştırınca Bella durumu çakozluyor!
"Onu duyuyorsun!!" diye bir ünlem cümlesi kuruyor Bella. Edward'da, "Evet, bebek şu anda çok mutlu" diyor. Bella da karnını seviyor işte, "Mutlusun değil mi? güzel bebeğim benim.." filan diye..
Edward'da "Senin sesini duyunca mutlu oluyor Bella" filan diyordu işte, öyle güzel bir sahneydi Smile)
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 10:10 pm

NEEEEEEEEEEEE?!

Böhüü ya Shocked Off şubata kadar daha çok var. Okumam lazım bu kitabı ya Crying or Very sad
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 10:13 pm

Ben de anlatarak bütün heyecanı kaçıyorum Sad
Benim yapımla ilgili bu biraz, biri bana olayı anlattığında ben daha çok gaza gelip okumak istiyorum.. illede birilerinin bana spoiler vermesi gerekiyor..
Ama insanların %99u bunu sevmiyor, senin de eğlencenin içine diyorum sanırım Sad Sad
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 10:17 pm

Ayy yok canım ya Very Happy Sen anlattıkça çok mutlu oluyorum ben ^^

Şu gifte gördüğümüz sahneyi izlememek için kendimi zor tutuyorum. Sence izlesem mi? Ucundan azıcık ha? Sad
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 10:21 pm

İzleme! Sakın yapma!! Başlarsan duramazsın hacı, sakın izleme!!

Sonra pişman olunuyor valla, ben kendi üzerimde test ettim Very Happy
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 10:30 pm

Sadece öpüşme sahnesini izledim. İzledik daha doğrusu XD Bana izleme diyen Pure sonunda dayanamadı ve link istedi, auhahahaha XD
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 10:33 pm

Ben şimdi o Piyur'u gömüveririm msn de!!

Bana bunu yapmayın kızlar ya, zor duruyorum zaten yerimde.. Youtube'u yasakladım kendime.. Surfthechannel'ı hiç açmıyorum zaten.. Ağlarım valla :'(
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 10:35 pm

Eee, şey... O izlememiş canım Embarassed Ama ben izledim ve bittim ! Sad
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 10:40 pm

Ya aslında izleyince filmi sevmeyeceğimi biliyorum..
Birsürü TV spot izledim, Roma'da çıkmış o şeyi izledim.. James'in Bella'yı ısırış sahnesini izledim.. Filmi izlediğimde büyük bir hayal kırıklığı hissedeceğime eminim ama ertelemeye çalışıyorum bunu..
9 ocakta sinemada paşa paşa izlemeye söz verdim kendime.. O zamana kadar kitaplardan zevk almaya devam edebilirim..
Film, hayal dünyamda kurduğum herşeyi batıracak çünkü..
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 1:23 am

Haklı olabilirsin :S Ben son kararımı filmi izleyince vereceğim.
Mss.Cullen
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 9

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..   Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 9:43 pm

salak bellanın çıplak gtmesi çok saçmaydı zaten kız azmış rüyasından onu yapmak için ağlayarak edwarda yalvarıyo aptal işte

Breaking Dawn hakkındaki yorumlarınız..
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Breaking Dawn kitabı
» Twilight hakkındaki yorumlarınız..
» Eclipse hakkındaki yorumlarınız
» New Moon ile ilgili yorumlarınız..