Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Twilight hakkındaki yorumlarınız..

2 posters
YazarMesaj
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

Kadın Mesaj Sayısı : 171

Twilight hakkındaki yorumlarınız.. Empty
MesajKonu: Twilight hakkındaki yorumlarınız..   Twilight hakkındaki yorumlarınız.. Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 9:35 pm

DİKKAT! BU BAŞLIK SPOILER İÇERİR! MESAJLARIMIZI SAKLAMA ZAHMETİNE KATLANMADAN HERKESİ YERDEN YERE VURACAĞIZ, KİTABI OKUMADIYSANIZ VE TÜYO İSTEMİYORSANIZ BAŞKA BİR BAŞLIĞA ALALIM SİZİ!

Twilight kitabını ilk kez Pure adlı arkadaşımızdan duydum Very Happy
Anne Rice ile yetişmiş biri olarak "Vampirler güneşe çıkmaz nan, saçmalamış o karı, öyle kitap mı olur?" diye karşı çıkmıştım.
Daha sonra bir arkadaşımın elinde Dharma'dan çıkan o paspal kapaklı kitabı gördüm.. 2 saat içinde kitabı bitirdim ve baştan başladım Very Happy
3 gün içinde 5-6 kere okumuşumdur herhalde, sonra arkadaşım zorla kitabı elimden aldı Very Happy
Taksim'de kitapların devamını arayarak dolaştığım günleri bilirim peheeey..
Neyse ki Kanyon'da buldum 4 kitabın İngilizcesini, bastırdım parayı aldım Razz

Kitaptaki "Secret Meadow" sahnesi özellikle favorimdir.. fakat Epsilon o kısmın yarısını kesmiş, ikinci baskıda düzelecek..
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Kadın Mesaj Sayısı : 113

MesajKonu: Geri: Twilight hakkındaki yorumlarınız..   Twilight hakkındaki yorumlarınız.. Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 9:59 pm

Ben tüm seriyi henüz okuyamadım; ama okuyanların çoğu Twilight' ın en güzel kitap okuduğunu söylemiş. Aslında şu an ben de onlarla aynı fikirdeyim. Çünkü Twilight içinde birçok ilki barındırıyor. İlk bakış, ilk dokunuş, ilk tanışma, ilk öpücük vs. vs. Twilight Serisinin en değerli ve en güzel kitabıdır bana göre Very Happy Defalarca okusan da doyamazsın.
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

MesajKonu: Geri: Twilight hakkındaki yorumlarınız..   Twilight hakkındaki yorumlarınız.. Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 10:14 pm

Ben Twilight ile New Moon arasında gidip geliyorum..
New Moon'da çok güzel bence..
Ama Twilight başlangıç tabi ki..
Bir de Midnight Sun çıksa..
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Twilight hakkındaki yorumlarınız..   Twilight hakkındaki yorumlarınız.. Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 10:16 pm

Onu diğerleri ile aynı cümle içerisinde kullanmak bile ayıp bence geek Edward her zaman bir numaradır ! Midnight Sun hepimizin, her zaman favorisidir ! afro
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

MesajKonu: Geri: Twilight hakkındaki yorumlarınız..   Twilight hakkındaki yorumlarınız.. Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 10:22 pm

Midnight Sun'da bir sahne vardı bilmem okudun mu..
Hani Twilight'da Bella'ya 3 farklı erkek çıkma teklif ediyor, Edward da bunu izleyerek eğleniyor. Ertesi gün Bella okula geliyor, arabanın anahtarları suya düşüyor. Yanına ışınlanan Edward ile konuşmaya başlıyorlar.. Edward ona birlikte Seatte'a gitmeyi teklif ediyor filan..
Orada Bella biryerde buna "Why won't you leave me alone?" diyor.
Midnight Sun da o kısım muh-te-şem!

Believe me I wanted to say. I've tried.
Oh, and also, I'm wretchedly in love with you.
Keep it light.

Aç kolalrını Edward geliyorum!!
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Twilight hakkındaki yorumlarınız..   Twilight hakkındaki yorumlarınız.. Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 10:53 pm

Evet, evet ! MS' nin yayınlanan bütün bölümlerini okudum. Bu noel bir Edward isteyeceğim noel babadan geek Bakalım getirecek mi?
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

MesajKonu: Geri: Twilight hakkındaki yorumlarınız..   Twilight hakkındaki yorumlarınız.. Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 11:08 pm

Gria Himonas demiş ki:
Evet, evet ! MS' nin yayınlanan bütün bölümlerini okudum. Bu noel bir Edward isteyeceğim noel babadan geek Bakalım getirecek mi?
Süper fikir! Pazar günü kilisede 2 mum yakayım fazladan!! santa
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Twilight hakkındaki yorumlarınız..   Twilight hakkındaki yorumlarınız.. Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 11:12 pm

Benim içün de yak bacım ya geek Edward falan istemem ben, bana Carlisle lazım Like a Star @ heaven

Twilight hakkındaki yorumlarınız..
1 sayfadaki 1 sayfası