Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Midnight Sun kitabı

+10
didem205
Estrella
мяѕ.¢υℓℓєη
edWarD_BeLLs
ewans
Mss.Cullen
edward-bella
twilight.07
Gria Himonas
Aureole
14 posters
YazarMesaj
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

Kadın Mesaj Sayısı : 171

Midnight Sun kitabı Empty
MesajKonu: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 9:55 pm

http://rapidshare.com/files/202418310/Midnight_Sun.rar.html

Kurtlar Vadisinden daha karışık bir durumda olan kitabımız...
Breaking Dawn son kitap demiştim, ve yalan söylemedim, hemen öyle trip atmayın!
Bu kitap, Twilight'ın Edward'ın anlatımıyla olanı..
Twilight Bella'nın saçma salak görüşleriyle dolu olduğundan, biz kızları mutlu etmek için Stephenie ablamızın aklına gelen muhteşem bir fikir..
İnternete düşen ilk 12 bölümü çok güzeldi bence, ama Stephenie Meyer kitabın daha yayınlanmadan internete düşmesine çok kızmış, üstelik o yayınlanan "şey" kitabın son hali bile değilmiş, sadece bir denemeymiş..
Neyse, kitabı yazmaktan vazgeçmişti güya, ama kitapların editörü onu ikna etmiş (Burada Romantizm'den Realizm'e dönüyoruz, işin ucunda para var anacım!) ve Stephenie kitabı yazmaya devam ediyor..
Bu da internette dönüp dolaşan, böyle olacağı iddia edilen kapak:

Midnight Sun kitabı Midnight
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Kadın Mesaj Sayısı : 113

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 6:31 pm

Eninde sonunda basılacak bu kitap arkadaşım ! Yoksa mahkemeye veririm vallahi <.< Ne o öyle ucundan azıcık verip tadını damağımızda bırakmalar falan? Yakarım bu gezegeni !

Türkçesi ve İngilizcesi bende mevcuttur. İsteyen söylesin Razz
twilight.07
Sarımsak
Sarımsak
twilight.07

Kadın Mesaj Sayısı : 3

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:14 pm

TWİLİGHT 'IN ROBERT PATTİNSON'U
DOGUM ADI: ROBERT THOMAS-PATTİNSON
DOGUM TARİHİ VE YERİ: 13 mayıs 0986/londra-ingiltere
LAKABI:rob,rpattz,spunk,ransom,patty
BOYU:1.85 m
SAÇ RENGİ:kahverengi
GÖZ RENGİ:mavi-gri
AİLESİ:25 yaşındaki kız kardeşi lizzy'nin aurora isminde bi grubu vardı 27 yaşındaki diger kız kardeşi victoria ise reklam sektöründe çalışıyor
ÖZELLİKLERİ:kötü bi hafızaya sahip oldugunu söylüyor en kötü özelligi olarakta çok konuşmasını gösteriyor
FİZİKSEL ÖZELLİGİ: her daim dagınık olan saçları
TANINMA NEDENİ:''HARRY POTTER AND GOBLET OF FİRE'' 'da cedric diggory rolüyle çıkış yapan robert pattinson'ın beyazperdedeki büyük sıçrayışı ''TWİLİGHT'' filminin baş karakteri edward cullen ile oldu
ÇALDIGI ENSTÜRMANLAR: gitar piyano
FAVORİ SPORLARI:futbol,kayak,snowbord
İDOLÜ:jack nicholson
BAGLI OLDUGU TİYATRO KLÜBÜ: londra'daki barnes tiyatro klübü
TİYATRO OYUNLARI:macbeth,anything goes,our town,and tess of the D'Urbevilles
FİLİMLERİ: the ting of the nibelungs,vanity fair,goblet of fire,the hauntedairman,the summer house,the bad mother's handbook,how to be,little ashes,twilight
GELECEK PROJELERİ: new moon
MÜZİK ÇALIŞMALARI:twilight'ın soundtrack'inde never think,let me sign şarkılarıyla yer alıyor
HAYALİ:piyanist olmak
HAYRANI OLDUGU ÜNLÜ:rol arkadaşı kristen stewart
FAVORİ TV SHOWLARI :american idol,X factor
FAVORİ FİLMLERİ: willow,pippi longstocking
İLK ÖPÜCÜGÜ: ilk defa 12 yaşında öpüşmüş
FAVORİ İNTERNET SİTESİ:youtube
BİLGİ 1:cedric rolünü almadan önce goblet of fire 'ı 2 günde okudu
BİLGİ 2:filmde rol alana kadar harry potter kitaplarını hiç okumamıştı
BİLGİ 3:12 yaşına kadar ablaları tarafından kız gibi giydirilip çevreye calaudia olarak tanıtılmış 12 yaşına geldiginde kartma bi okula yazdırılıp saç jölesini keşverderek cool bi imaja bürünmüş
BİLGİ 4:''TONEL DOLL COMPANY'',''TWİLİGHT''taki karakteri edward cullen'ın bebeklerini piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor
BİLGİ 5:robert pattinson rol arkadaşı kristen stewardı çekici buldugunu onu ilk gördügünde aklına ilk gelen şeyin telefon numarasını almak oldugunu itiraf etti.
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 7:57 pm

Yok artık =P
edward-bella
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 10:58 am

midnight sun'ın türkçesi varmı gerçekten? benim en merak ettiğim kitap yaa bu acayip derecede merakla bekliyorumm Smile
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimeÇarş. Şub. 25, 2009 5:39 pm

Evet, var. Bir siteden adını hatırlayamadığım bir üye çevirmişti. Tekrardan çok teşekkür ediyoruz kendilerine Very Happy
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimeÇarş. Şub. 25, 2009 5:43 pm

Mss.Cullen
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 9

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 9:57 pm

ya neresini beğeniyo bu kristenin ya.saçlarına niye hç jöle fln sürmüyo anlamıyorum dağınık olunca çok kötü oluyo.bu arada 5. kitabın ne zaman çıkacağını bilen var mı?
ewans
Sarımsak
Sarımsak
ewans

Kadın Mesaj Sayısı : 11

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 4:13 pm

yha bu site açıLmıo nerdenn okuyabiLirzz kii bu kitabın 12 böLümünü
ßiLen söyLesin Lütfen
Rolling Eyes
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 12:45 am

SM' nin yazdığını söylüyorlar ama kesin bir şey yok. Tek ümidimiz çıkması.

Linki yeniliycem. Bekleyin.
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 12:47 am

edWarD_BeLLs
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 8:31 am

çok gsl
мяѕ.¢υℓℓєη
Sarımsak
Sarımsak
мяѕ.¢υℓℓєη

Kadın Mesaj Sayısı : 21

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 10:43 am

Bu kitap basılmalı basılmak zorundaaaaa king Bella'yı okumaktan daha eğlenceli bence lol!
Estrella
Sarımsak
Sarımsak
Estrella

Kadın Mesaj Sayısı : 3

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 3:06 pm

bellayı okumaktan eğlenceli olduğu kesin Very Happy ona ne hacet Very Happy hem bol bol Jasper ve Cullenlar da olur Very Happy e oplsun bi zahmet Razz
o ktiap kapağı fan made di mi? study hoş yazılmayan kitabın kapağı yayın evi tarafından düzenlenmez benimki de laf Razz
ewans
Sarımsak
Sarımsak
ewans

Kadın Mesaj Sayısı : 11

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 1:09 pm

Ouff beLLa'nın iğrenç sıkıcı düşünceLerinde çoqq daa eğLenceLi oLcaa kesnn hem edward'ın beLLa'yı öLdürmek istediği düşünceLerini okurken çoqq eğLenicem
didem205
Sarımsak
Sarımsak

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 3:25 pm

herkese slmlar..ben de sizler gibi twilight hayranıyım diğer 4 kitabı okudum ama ingilizcelerini çok merak ediyorum..elinde ingilizcesi olan var mı acaba? 5.kitap için de geçerli..yardımcı olursanız çok sevirim..şimdiden teşekkürler..
nbs_beLLs
Sarımsak
Sarımsak
nbs_beLLs

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 7:31 pm

kitaßın edwaRd taRafınDan anLatıLdığını biLi0rum,12 böLümüde okuDum ßişi meRaq edi0rumm bhu kitapTan sonRa diğeR kitapLerıda eDward tarafınDan yaZar mı siZce???.... Question
nagini
Sarımsak
Sarımsak

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 7:57 pm

walla bende aynı şeyi merak ediorum kesinlikle yazmalı bence yazmazsa çok büyük ayıp eder =D twilight her ne kadar aşklarının başladıı kitap olsada ben sonrasındada her gün her dakika aklından geçenleri bilmek istiorum ,midnight sun ın 12 bölümünü okurken daha bi aşık oldum zaten herife ayrılık iice koydu anasını satim =D özellikle new moonda bellanın öldüğünü sandığı we kendini açığa çıkarmaya karar werdiği anlarda we o taş tünelde kollarını açmış güneşe doğru yürürken neler hissettiğini bilmek istiorumm =((
edwart&bella&ben
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 12:31 pm

biri bana yardım etsin bi türlü Midnight Sun'ın türkçesini bulamıyorum Crying or Very sad
edwart&bella&ben
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 12:34 pm

bu kitap basılmaz Mad çıldırırım ne o öyle birazını ve son bırak sıkıldım aaa affraid
burcu_cem
Sarımsak
Sarımsak

MesajKonu: Geri: Midnight Sun kitabı   Midnight Sun kitabı Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:13 pm

ya ben kitabın belli bir bölümüne kadar okuyabildim ama şu an sayfaya ulaşamıyorum. elinde 12 bölüm olan var mı? verebilirse çok sevinirim. ama işin en kötü yanı dünya üzerinde bu kadar romantik adam yok

Midnight Sun kitabı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eclipse kitabı
» Breaking Dawn kitabı
» Twilight / Alacakaranlık Kitabı
» New Moon / Yeni Ay Kitabı