Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

New Moon / Yeni Ay Kitabı

2 posters
YazarMesaj
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

Kadın Mesaj Sayısı : 171

New Moon / Yeni Ay Kitabı Empty
MesajKonu: New Moon / Yeni Ay Kitabı   New Moon / Yeni Ay Kitabı Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 9:37 pm

Stephenie Meyer'ın 2006 da çıkardığı, Twilight'ın devam kitabı..
Ülkemizde ilk kez Epsilon tarafından Ekim 2008'de yayımlandı..
Kitap Bella'nın 18. yaşgünü ile başlıyor. Alice ve Edward, Bella için sürpriz bir parti hazırlıyorlar Cullen malikanesinde.. Bella, hediyesini açmaya çalışırken, kağıt elini çiziyor ve bir damla kan geliyor.. Eh, bu da 7 tane Vampirin bulunduğu bir odada başınıza gelebilecek en hoş şey olmasa gerek..
Devamını anlatmıyorum, Spoiler olur Razz

New Moon / Yeni Ay Kitabı Newmoonrh1
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Kadın Mesaj Sayısı : 113

MesajKonu: Geri: New Moon / Yeni Ay Kitabı   New Moon / Yeni Ay Kitabı Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 9:33 pm

Yorum başlığını açmaya gerek yokmuş ya Razz Teşekkürler Aureole geek ( Kimsin sen yahu? :S )

En son Gria Himonas tarafından Cuma Kas. 21, 2008 9:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

Kadın Mesaj Sayısı : 171

MesajKonu: Geri: New Moon / Yeni Ay Kitabı   New Moon / Yeni Ay Kitabı Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 9:37 pm

Bence kitaplar hakkındaki yorumları farklı bir başlığa alalım.. Spoiler kutucuğu kullanmadan içimizi dökeriz, bu başlıkta ise insanlara kitapla ilgili "genel" şeyleri açıklarız..

Bu arada Ben Pure'un arkadaşıyım, söyle o kendini bilmeze, tanıtsın beni Razz Razz
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Kadın Mesaj Sayısı : 113

MesajKonu: Geri: New Moon / Yeni Ay Kitabı   New Moon / Yeni Ay Kitabı Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 9:39 pm

Evet, haklısın. Hem ben bu spoi şeysini hiç sevmedim. Yazılarını okuyabilmem için monitöre bayağ bir yakınlaşmam gerekiyor Razz

New Moon / Yeni Ay Kitabı
1 sayfadaki 1 sayfası