Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nikki Reed'in gelmişi geçmişi..

+2
Pure Perfection
Aureole
6 posters
YazarMesaj
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

Kadın Mesaj Sayısı : 171

Nikki Reed'in gelmişi geçmişi.. Empty
MesajKonu: Nikki Reed'in gelmişi geçmişi..   Nikki Reed'in gelmişi geçmişi.. Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 9:07 pm

Nikki Reed'in gelmişi geçmişi.. 2551819112_8254e771bf

Nikki Reed 17 Mayıs 1988'ta Los Angeles'da doğdu.
2003 yılında çıkan "Thirteen" filmiyle ünlendi. Bu filmin senaryosunu Twilight'ın yönetmeni Catherine Hardwicke ile beraber 6 günde yazdılar. Daha sonra "Lords of Dogtown" ve "Mini's First Time" adlı filmlerde oynadı.
Twilight filmindeki Rosalie Hale rolünü elde etti.
Pure Perfection
Vampire Venom !
Vampire Venom !
Pure Perfection

Kadın Mesaj Sayısı : 32

MesajKonu: Geri: Nikki Reed'in gelmişi geçmişi..   Nikki Reed'in gelmişi geçmişi.. Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 12:12 pm

Ha yönetmeni tanıyor diye aldı yani rolü ? .. Nikki Reed'i Cherry Crush'ta izledim ilk,o zamandan beri de sevmem. Rosalie için çok çok daha iyi bir oyuncu bulunabilirdi bence,Hardwicke hazıra kaçmış sanırım.
https://vampirevenom.yetkin-forum.com
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Kadın Mesaj Sayısı : 113

MesajKonu: Geri: Nikki Reed'in gelmişi geçmişi..   Nikki Reed'in gelmişi geçmişi.. Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 6:09 pm

Evet, Catherine ile iyi arkadaşlarmış Very Happy Ama Nikki gayet güzel oynamış rolünü ya. Rosa karakterini çok sevmeme rağmen Nikki' yi ona pek yakıştıramamış ve güzel bulmamıştım. O 8 dakikalık videodan gördüğüm kadarıyla kıskanç ve sinir bozucu olan Rosalie' yı çok güzel canlandırmış. Tamam, Rosa kadar güzel olmamış ama Rosalie kadar güzel biri olabilir mi ya?! Önemli olan oyunculuğu bence Razz Kristen Bella karakterine çok uyuyor ama Bella' yı gerçekte anlatıldığı gibi canlandırdığını görmedim. Filmde çok donuk, duygusuz, soğuk bir Bella var. Film eleştirilerinde de zaten Nikki' nin oyunculuğundan övgü ile bahsetmişler; ama Kristen için aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil.
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

Kadın Mesaj Sayısı : 171

MesajKonu: Geri: Nikki Reed'in gelmişi geçmişi..   Nikki Reed'in gelmişi geçmişi.. Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 7:04 pm

Ya zaten kız esmerin alası yani, sarıya çevirmek için çok uğraşmışlar, ama yine de filmde saçların dipleri çıkmıştı Razz

Kristen'a yorum yapamıyorum zaten, super-annoying-chick! hıhh!
Pure Perfection
Vampire Venom !
Vampire Venom !
Pure Perfection

Kadın Mesaj Sayısı : 32

MesajKonu: Geri: Nikki Reed'in gelmişi geçmişi..   Nikki Reed'in gelmişi geçmişi.. Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 8:04 pm

Kristen'ı karıştırmayın şimdi,o Bella'yı öldürdü bambaşka bir şey yaptı Very Happy Ben Nikki'yi hiç sevmedim,sevemeyeceğim de herhalde Very Happy Zorlamanın alemi yok Razz
https://vampirevenom.yetkin-forum.com
Goz
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: Nikki Reed'in gelmişi geçmişi..   Nikki Reed'in gelmişi geçmişi.. Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 4:20 pm

Kaşlarını hiç beğenmedim. Burnu da güzel değil. Rosalie daha güzel olmalıydı. Razz

Ama oyunculuğunu bilemicem, henüz göremedim. Razz
Mss.Cullen
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 9

MesajKonu: Geri: Nikki Reed'in gelmişi geçmişi..   Nikki Reed'in gelmişi geçmişi.. Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 11:01 pm

ben rosalieyi çok seviyorum ve bence nikki gerçekten çok tatlı ve güzel gayet iyi oynamış rolünü ıyy kristendan nefret ediyorum ya çok çirkin filmdede iğrenç gerçek halindede o kadar güzel kızın arasından o maymunu mu seçmişler ya kesin babasının torpiliyle seçilmiştir edwarda asla yakışmıyor rosalieyle ikisi çok yakışıyor rosaliden neden nefret ediliyor anlamıyorum bende öle aptal bir kız görsem bende öyle davranırdım
Mss.Cullen
Sarımsak
Sarımsak

MesajKonu: Geri: Nikki Reed'in gelmişi geçmişi..   Nikki Reed'in gelmişi geçmişi.. Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 11:01 pm

ben rosalieyi çok seviyorum ve bence nikki gerçekten çok tatlı ve güzel gayet iyi oynamış rolünü ıyy kristendan nefret ediyorum ya çok çirkin filmdede iğrenç gerçek halindede o kadar güzel kızın arasından o maymunu mu seçmişler ya kesin babasının torpiliyle seçilmiştir edwarda asla yakışmıyor rosalieyle ikisi çok yakışıyor rosaliden neden nefret ediliyor anlamıyorum bende öle aptal bir kız görsem bende öyle davranırdım
---Bella---
Sarımsak
Sarımsak
---Bella---

Kadın Mesaj Sayısı : 30

MesajKonu: Geri: Nikki Reed'in gelmişi geçmişi..   Nikki Reed'in gelmişi geçmişi.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 8:54 am

Bence Rosalie'nin oyunculuğu da çok kötü kendisi de çirkin.Ama Bella ya laf attırmam walla bnce çok güzel,şirin ve sempatik bir kız ve rolünede yakışmış ynii.(Filmini 12 kere izledim walla çok gzl)
Mss.Cullen
Sarımsak
Sarımsak

MesajKonu: Geri: Nikki Reed'in gelmişi geçmişi..   Nikki Reed'in gelmişi geçmişi.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 9:50 am

hiç de güzel değil maymuna benziyo salakkkkk işte salakkkkkkkk edwardın tırnağı bile olmazzzz
---Bella---
Sarımsak
Sarımsak
---Bella---

Kadın Mesaj Sayısı : 30

MesajKonu: Geri: Nikki Reed'in gelmişi geçmişi..   Nikki Reed'in gelmişi geçmişi.. Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 6:29 pm

sen öle diosn öle olsn renkler ve zewkler tartışılmazmış bnde kendi fkrimi söledim bu kdr abartmana gerek yoktu ynii.evt edwardın tırnağı bile olamaz orası doğru yni.bn sna bişi demedim bu kdr kzmana grk yoktu.

Nikki Reed'in gelmişi geçmişi..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert'ın gelmişi geçmişi...
» Kristen'ın gelmişi geçmişi..
» Ashley Greene'in gelmişi geçmişi..
» Kellan Lutz'un gelmişi geçmişi..
» Peter abimizin gelmişi geçmişi..