Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kristen'ın gelmişi geçmişi..

+2
_RobsteN_
Aureole
6 posters
YazarMesaj
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

Kadın Mesaj Sayısı : 171

Kristen'ın gelmişi geçmişi.. Empty
MesajKonu: Kristen'ın gelmişi geçmişi..   Kristen'ın gelmişi geçmişi.. Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 10:25 pm

Kristen'ın gelmişi geçmişi.. 003ca0

Kristen Stewart 9 Nisan 1990 Los Angeles doğumlu. Babası FOX'ta yapımcıymış, torpille gelmiş biryerlere demekki (Kıskanç Aureole çamur atma yarışında!)
Sanat hayatına 1999 yılında televizyon yapımları ile başlamış. Panic Room filminde Jodie Foster'ın şeker hastası kızı rolünü oynamış. Bu filmdeki başarısından sonra Cold Creek Manor isimli diğer bir gerilim filminde rol kapmış! Bu film gişede istenen başarıyı yakalayamamış. (Kına yakmak istiyorum!) Kristen bunun sonrasında birkaç filmde daha rol almış. (Ne olduğunu umursamıyorum bile, tırt şeylerdir Razz )
Twilight'daki Bella rolünü kapmış olduğunu ve tüm filmde kahverengi lens taktığını biliyoruz (Umarım o lensler gözüne gözüne batmıştır!!)

Pek kapsamlı birşey olmadı benimki, bilgisi olan arkadaşlar buyursunlar, yazsınlar..
_RobsteN_
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: Kristen'ın gelmişi geçmişi..   Kristen'ın gelmişi geçmişi.. Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 11:30 am

kristen'ı sevmiyor olabilirsin ama böyle şeyler yazman hoşuma gitmedi aureole. açıkçası siteye yeni girdim ve 2. okuduğum haber hayal kırıklığına uğradım doğrusu
wampirgirl
Sarımsak
Sarımsak
wampirgirl

Kadın Mesaj Sayısı : 14

MesajKonu: Geri: Kristen'ın gelmişi geçmişi..   Kristen'ın gelmişi geçmişi.. Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 8:32 am

[b]aman bende sewmiyorum bellayı tipi hoşuma gitmiyo ,gıcık,mırmır...
keşke onun yeine daha ii birini bulsalardı.bi rob'a bakın bi da ona No
мяѕ.¢υℓℓєη
Sarımsak
Sarımsak
мяѕ.¢υℓℓєη

Kadın Mesaj Sayısı : 21

MesajKonu: Geri: Kristen'ın gelmişi geçmişi..   Kristen'ın gelmişi geçmişi.. Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 10:36 am

_RobsteN_ demiş ki:
kristen'ı sevmiyor olabilirsin ama böyle şeyler yazman hoşuma gitmedi aureole. açıkçası siteye yeni girdim ve 2. okuduğum haber hayal kırıklığına uğradım doğrusu

Canım sen Kris'i seviyor olabilirsin ama sevmeyenlerde var...ee o sevmeyenlerde Kris hakkında güzel şeyler yazılınca hayal kırıklığına uğramıyormudur sence...Ayrıca Aureole Kris'e o kadar da kötü şeyler yazmamış kanımca lol!
wampirgirl
Sarımsak
Sarımsak
wampirgirl

Kadın Mesaj Sayısı : 14

MesajKonu: Geri: Kristen'ın gelmişi geçmişi..   Kristen'ın gelmişi geçmişi.. Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 10:51 am

kesinlikle seninle aynı fikirdeyim Very Happy
nbs_beLLs
Sarımsak
Sarımsak
nbs_beLLs

Kadın Mesaj Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: Kristen'ın gelmişi geçmişi..   Kristen'ın gelmişi geçmişi.. Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 7:17 pm

bhncedee aynen katılıorum çünkü robun yanında çok basit we kötü duruo normale daha qzl ama bhnce yanlış kişiyi seçmişler bellanın daha qzl olmasını beklerdim I love you
Pandora
Sarımsak
Sarımsak
Pandora

Kadın Mesaj Sayısı : 10

MesajKonu: Geri: Kristen'ın gelmişi geçmişi..   Kristen'ın gelmişi geçmişi.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 3:21 pm

Kristen'ın gerçkten Rob'a yakışmadığı bir gerçek gerçi ona yakışıcak kız azdır XDXD ayrıca da robsten söylediklerin pek doğru değil diğerleri sana bu seyleri söylemekte haklı sen krisi seviyosn die herkesin sewmesi beklenmezz bnce gayet komik bi yazı yazmış aureole beğemediysen yeni bi konu aç ve sen onu tanıt bize.

Kristen'ın gelmişi geçmişi..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert'ın gelmişi geçmişi...
» Nikki Reed'in gelmişi geçmişi..
» Kellan Lutz'un gelmişi geçmişi..
» Peter abimizin gelmişi geçmişi..
» Elisabeth Reaser'ın gelmişi geçmişi..