Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BÜYÜK YALAN

4 posters
YazarMesaj
amyleerose
Sarımsak
Sarımsak
amyleerose

Kadın Mesaj Sayısı : 7

BÜYÜK YALAN Empty
MesajKonu: BÜYÜK YALAN   BÜYÜK YALAN Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 10:12 am

[/b]TANITIM:

Edward'ın gidişinden sonra yıkılan Bella ne yapacağını bilemez...

Tek çareyi ölmekte bulur,tüm hazırlıklarını yapar notlarını yazar
uçurumun kenarına geldiğindeyse hiç beklenmeyecek bir şey olur...
Ve Bella'nın kaderi tamamen değişmiştir...

KARAKTER TANITIMI VE HAYAT HİKAYELERİ:

BELLA SWAN:Edward'ın gidişinden sonra tek bir hayati faaliyet göstermemiştir.Kendi başına bir kız olup çıkmıştır,tamamen kendini değiştirmiştir.Edward tan hiç bir hatıra bırakmamıştır.Saçlarını küt kestieip kızıl yapmıştır ve yapay mavi lens takmaktadır.(Size küçük bir tiyo bu hikayenin ana konusu volturilerdir.)
Bella tamamen hayatını değiştirmiştir.Ama o uçurumda Aro ile karşılaştığında hayatının şimdi değişeceğini anlamıştır... Twisted Evil

EDWARD CULLEN:Bella'dan zorlu bir ayrılıktan sonra tüm Cullen ailesinden kopmuştur,bütün ailenin ısrarına rağmen NewYork'ta tek başına yaşamaktadır.İnsan olamnın yollarını aramaktadır.Ama yavaş yavaş aklını yitirmektedir.Tek çaresi Bella'ya dönmektedir...Peki Bella'yı bıraktığı gibi bulabilecek midir??? Shocked

Cullen Ailesi: Onlar İtalya'dadırlar,dışardan da olsa volturi ile bağlantıları olmuştur,onlar sadece çok önemli bir savaş olursa katılacaklardı ama işler biraz daha ilerlemeye başlamıştı...
Aro'nun yeni vampirler ve güzel kokan ve vampir oldukarında mükemmel özellikleri olacak insanlar araması onları rahatsız etmekteydi en başta Alice'i o anlam veremediği öngörüler bıkmıştı.Edward ve Bella'yı görüyordu ama anlam veremiyordu,bu gördükleri iyi şeylermiydi.Bütün aile her geçen saniye tetikdeydiler...
Ama olcaklardan HABERSİZLERDİ....

YAZARDAN NOT: BEĞENİLEME VE YORUM ORANINA GÖRE YENİ BÖLÜMLERİ KOYACAĞIM...
merve_zeynep
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 3

BÜYÜK YALAN Empty
MesajKonu: Geri: BÜYÜK YALAN   BÜYÜK YALAN Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 5:27 pm

bence güzel bir hikayeye benziyor
bölümü merakla bekliyorum
acaba ne zaman gelir?
sedanurr
Sarımsak
Sarımsak
sedanurr

Kadın Mesaj Sayısı : 18

BÜYÜK YALAN Empty
MesajKonu: Geri: BÜYÜK YALAN   BÜYÜK YALAN Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 10:17 am

şimdilik pek bir şey anlamadım ama merak ettim doğrusu.. devamını yazarsan sevinirim..
renesmee_yagmur
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 1

BÜYÜK YALAN Empty
MesajKonu: Geri: BÜYÜK YALAN   BÜYÜK YALAN Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 10:38 am

güzel hemde çok yeni gördüm hikayeni ama lütfen bölümleri gönder Laughing
sedanurr
Sarımsak
Sarımsak
sedanurr

BÜYÜK YALAN Empty
MesajKonu: Geri: BÜYÜK YALAN   BÜYÜK YALAN Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 8:08 am

bende bölüm istiyorum.aylardır mı haftalar mı bekledim bilmiyorum ama bölüm niye yokk???
sedanurr
Sarımsak
Sarımsak
sedanurr

BÜYÜK YALAN Empty
MesajKonu: Geri: BÜYÜK YALAN   BÜYÜK YALAN Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 8:10 am

hani bide yorumlara göre niye koyuyorsunuz. ben buraya kayıt olduğumda hayran hikayeleri bölümüne haftalar sonra ulaşabildim=))belki benden kaynaklanıyo olabilir..ama yani bize yazık..meraktan ölelimmi şimdi???=))

BÜYÜK YALAN
1 sayfadaki 1 sayfası