Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

WAMPİRELLA

5 posters
YazarMesaj
edkolik97
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 15

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 9:23 pm

Bir vampir ve bir avcı... Tutkulu bir aşk... Arada engeller...
İkilemde kalmış vampirimiz bella ne karar verecek? Hepsi bu hikayade...
edkolik97
Sarımsak
Sarımsak

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 9:25 pm

İŞTE İLK BÖLÜM
Okula 1 saat kalmış. Sanki okula gerek varmış gibi... Çok sıkıcı geçiyor çünkü son 80 yıldır ne yeni bir formül, ne de yeni bir bilgi var. Herşeyi bana ders anlatan kendini bir şey zanneden şu ukala öğretmenlerden çok daha iyi biliyorum. Sınavlarda da benden şüphelenilmesin diye 1-2 tane yanlış yapıyorum. bile bile. yoksa cevap olarak öyle şeyler yazarım ki okuyan hocanın ağzı açık kalır.
-Hadi bella uyumuş olamazsın. Bak sadece 10 saniyen var. Eğer 10 saniye içinde aşağı inmezsen-ki bu senin için çok kötü olur- yıkıma senin şu çok sevdiğin film cdlerinden başlarım,dedi Emmet.
Ah her sabah aynı şeyi söylüyor ama yinede bir şey yapmıyor. neyse yine de onu sinirlendirmeyelim. Bir saniye ne dedim ben o sinirlenmezki-sinirlenez, üzülmez, sürekli gülmekten başka hiçbirşey yapmaz-.
-9,8,7,6.
-Off tamam abicik. Hemen geliyorum. Ona abicik dememden nefret eder ama ben bayılıyorum çünkü onu sinir etmekten zevk alıyorum.
-Bana abicik deme!!!!!!!!!
-Tamam abicik demem. Ahhh pardon(!) unuttum.
-Hadi ama İSABELLA
-Bak işte bunu söölemicektin abicik. dedim ve üstüne atladım ve yuvarlanmaya başladık. Önce o kalktı ve sonra da beni kaldırdı. Sonra da okula gittik. Okula gittiğimizde herkes aynı şeyi konuşuyordu. yeni gelenler. EDWARD ANTONY MASEN ve CLODİA LOLA MASEN. Hekes edwardın yakışıklılığı ve lola nın güzelliğinden bahsediyordu. Tam o anda yanımızdan geçtiler. Waooooowww ŞU EDWARD NE YAKIŞLIYMIŞ. Muhteşem.
- Bella biliyormusun güzellikte çok dişli bir rakibin çıktı.
- Benim en azından rakibim var. Seni çoktan sollamışlar Emm. Onu yine morarttım.
-Off hadi derse gidelim. Yürümeye başladık. Benim dersim Matematikti. Bu derste tek oturuyordum. Sınıfın kapısından içeri girdiğimde bir de ne göreyim. O benim sıramda oturuyor. Sevinmemiş gibi görünerek sırama doğru ilerledim. Oturduğumda bana bakıyordu. O bana bakıyordu tamam ama bu beni neden bu kadar mutlu ediyordu. Birden beynide Emm in sesini duydum. [color=#FFFFFF] ( sizi dönüştüren kişi hislerinizi hissedebilir ve sizinle telapatik olarak konuşabilir)
- Bella sen o Edward denen çocuğa aşık olmuşsun.
İŞTE İLK BÖLÜM YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

Very Happy Very Happy Very Happy
edkolik97
Sarımsak
Sarımsak

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 9:26 pm

NOT: BU HİKAYEYİ KENDİM YAZIYORUM
amyleerose
Sarımsak
Sarımsak
amyleerose

Kadın Mesaj Sayısı : 7

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 9:39 am

yahu bella ne çabuk aşık oldu bu ne hız
biraz bekleseydik çok hızlı motora takmış gidiyo
herneyse yb her zamanki gibi bekliyorum ne zaman koyarsın belli
bir tarihi varmı yazınca mı koyuyorsun
merve_zeynep
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 3

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 6:30 pm

hikayen güzele benziyor yeni bölümü bekliyorum
edkolik97
Sarımsak
Sarımsak

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:14 pm

siz beklersinizde ben koymaz mıyım
edkolik97
Sarımsak
Sarımsak

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 5:16 pm

2. BÖLÜM
EDWARDIN GÖZÜNDEN
Nasıl yani o bana aşık mı olmuştu? Peki ama bu beni neden bu kadar mutlu ediyordu? Yoksa, yok canım. Olmaz, olamaz di mi? Buraya ne için geldiğimi unutmamalıyım.
******1 Hafta Önce******
Of yine babam çağırıyor. Yine ne isteyecek acaba?
- Selam baba. Ne vardı?
- Gel otur oğlum, gel otur. Sen ve lola artık iyice büyüdünüz. Gün intikam günüdür. Gün kardeşinin intikamını alma günüdür.
-Ne yapacağım baba?
-Kardeşini öldüren o vampirden intikam alma vakti geldi. Bak işte bu Bella yanındaki de Emmet. Kardeşini Bella öldürdü. Yalnızmış. Benim bir planım var. Şimdi siz onun okuduğu liseye Forks'a gideceksiniz. Biliyorsun bir avcı bir vampiri kendine aşık edebilir. Sen de onu kendine aşık edeceksin. Güvenini kazanacaksın. 1-2 öpücük falan onu ona aşık olduğuna ikna edeceksin. Sonra da onu öldüreceksin. Böylece kardeşin Rick'in intikamını almış olacaksın.
-Merak etme baba. Bunu ilk ve son kez yapacağım. İlk ve son kez.
Peki o bana nasıl aşık olabilirdi ki? Ben ona özel gücümü kullanmadım ki. Demek ki gerçek aşk. Peki ya benim ona hissettiklerim. Bende ona aşıkmıyım? Ama olmamalıyım. O.. O benim kardeşimi öldürdü ve ben ona aşık mı olmuştum. Evet, Evet bunu anlamanın bir tek yolu var. Gözlerim.. Göz renklerimi sormalıyım. Eğer ona aşıksam hala yeşil olması gerekiyor.
Bella'dan devamı
Gözlerim ne renk diye sordu. Sanki bilmiyor muydu. Gözleri zeytin yeşiliydi. O büyüley,c, güzellikteki zeytin yeşili gözleri...
- Zeytin yeşili birşey mi oldu?
-Şey gözlerim yandı da acaba alarjim mi başladı diye meratk emiştim. Alarjim olduğu zaman kahverengi oluyor, dedi. O kahverengi gözlerle bile muhteşem olurdu eminim. Zaten her zaman muhteşemdi. pek bir değişiklik olmaz diye düşündüm.

ehh hadi 3. bölümü de koyayım bari
Eve gidene kadar hep onu düşündüm. Onu ve onun o zeytin yeşili gözlerini... O gözler bir türlü aklımdan çıkmıyor. Bu benim kontrolümde olan bir şey değil. İstemsiz bir şey... Ne zaman gözlerimi kapatsam karşımda o ve onun muhteşem ötesi gözleri var. Aman Allahım yoksa... Yok canım. Olamaz değil mi? Belki de olabilir ama olmamalıydı. Olmamalıydım. Yok canım nerden çıkarıyorum ben bunları? Tamam, kabul: çocuk çok yakışıklı, ayrıca gözleri de( ahhh ahhhh o gözleri) gözleri de muhteşem, ne zaman gözümü kapatsam karşımda onun suratını görüyorda olabilirim. Ama bu ona aşık olduğum anlamına gelemez. Yok canım kesinlikle saçmalıyorum. Ben bir vampirim o da... O da bir insan. Hatta mümkün olamayacak kadar yakışıklı bir insan... Kendime emrediyorum: BEN ONA AŞIK DEĞİLİM. Hem öyle olsam bile en azından bu doğru olmaz. Tam o sırada Emmet içeri girdi. Ne girmesi ya resmen içeri daldı.
-Off Emm ne zaman öğreniceksin kapı çalmayı?
-Dur bir düşüneyim. Immmm 32 Mart uygun mu? evet evet muhteşem.
Her zaman, heryerde, her durumda espri yapaya çalışırdı. Bakın üstüne basa basa söylüyorum; ÇALIŞIRDI. Ama hiç biri de komik değil. Hiçbiri. Neyse bakalım ne için odama dalmış. İnşallah iii bir nedeni vardır.
-Off, Emm niye odama daldın. NE vardı. İnşallah iii bir nedenin vardır yoksa... Gerisini sen düşün.
- Ne kadar sürem var? Sonsuzluk/2 nasıl?
-Sen düşünmeyi öğrenene kadar akıp gider o süre Tekrar söylüyorum ne vardı?
- Ohoooooooo ne yokki? 1.si sen birine aşık oldun, 2.si bu biri bir insan, 3.sü bu bir çelişki değil mi? Bu üçünü istiyorum. ( hayat bilgisi dizisinen ruhi yi hatırlayanlar anlar.)
- 1.si ben aşık falan değilim,2.si hadi oldum dielim bundan SANANE,3.sü BUNLARIN HİÇBİRİ SENİ İLGİLENDİRMEZ.
-Off yaa tamam tamam yine başlama. Nesse daha çok işim var. Daha 32 mart taki kapı çalış törenim için davetiyeler bastıracam, evi süsleyecem, üstende kapı resmi olan bir pasta yaptırtacam. Ohooooooooo zor iş valla Ayrıca bütün bunlar yetmezmiş gibi birde senin günlük gıcık edilme seansların var. Eee bugünkü seans nasıldı.
-berbat
-Ah biliyorum.:smrose7fc:mua mua Beni sizler yarattınız Neyse hadi ben kaçar. Bir sonraki seansımızda görüşmek üzere
Her zamanki Emm işte. o sırada telefonum çaldı. Bu çok nadir bir şeydi. Beni ya emm arardı ya da Caius. Emm ile az önce konuştuğumuza(!) göre arayan Caius. Off yaa yine ne vardı. Yi,ne mi evlenme teklifi edicekti bu mal, hayvan, gerizekalı,öküz. Anlamaıyor işte kafası basmıyor. Ben onu sevmiyorum. Güzellik başa bela naparsın Neyse bakalım yine ne yumurtlayacak?
- Efendim caius
- Aşkım kapınızın önündeyim. Hemen konuşmamız gerekiyor.
Aşağı inmem 2 ya da 3 salisemi aldı. Ahh ne büyük zaman kaybı(!)
-1.si bana aşkım deme,2.si buraya niye geldin? Bak yine seni seviyorum die başlayacaksan hemen defol burdan. Boşuna zaman kaybı.
-Ama bu bir gerçek bella ama mesele tam olarak bu değil?
-Ohhh.Peki ne?

yorumları bekliyorum Very Happy Very Happy Very Happy
merve_zeynep
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 3

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 11:42 pm

tam anlamıyla muhteşem olmuş bir sonraki bölümü bekliyorum(z)
beja
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 1

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 9:21 pm

hikayen çok güzelmiş ellerine sağlık
bu arada ben yeni üye oldum ve bu da ilk okuduğum hikaye Very Happy
ellerine sağlık çok güzel olmuş ama bella çok gıcık bi tip olmuş yhaa emmle nasıl konuşuyo öyle Sad(
ellerin sağlık çok güzel olmuşSmile
yb ne zaman gelir:)
sedanurr
Sarımsak
Sarımsak
sedanurr

Kadın Mesaj Sayısı : 18

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 1:55 pm

bencede süper olmuşş...devamını bekliyorumm..bu arada emmet yine aynı espirili halini takınmışşjocolor ... neyse güzel olmuşş devamını merak ediyorumm...
sana bir öneri: bella cairus ile çıkıp edwardı kıskandırsın böle daha çok aşık olurlar ..
birde bu hikayede kaç yaşındalar?? scratch
edkolik97
Sarımsak
Sarımsak

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 6:49 pm

sedanurr demiş ki:
bencede süper olmuşş...devamını bekliyorumm..bu arada emmet yine aynı espirili halini takınmışşjocolor ... neyse güzel olmuşş devamını merak ediyorumm...
sana bir öneri: bella cairus ile çıkıp edwardı kıskandırsın böle daha çok aşık olurlar ..
birde bu hikayede kaç yaşındalar?? scratch
[b] Bella 128 Edward 18 yaşında
edkolik97
Sarımsak
Sarımsak

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 6:51 pm

beja demiş ki:
hikayen çok güzelmiş ellerine sağlık
bu arada ben yeni üye oldum ve bu da ilk okuduğum hikaye Very Happy
ellerine sağlık çok güzel olmuş ama bella çok gıcık bi tip olmuş yhaa emmle nasıl konuşuyo öyle Sad(
ellerin sağlık çok güzel olmuşSmile
yb ne zaman gelir:)
yb birazdan gelir. Bu arada yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum. Aslında haklısın bella biraz gıcık olmuş ama onu da biraz emm e benzetmek istedim:)
edkolik97
Sarımsak
Sarımsak

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 6:58 pm

Bölüm 4inşallah beğenilir
Bölüm 4
Onunla hayatımın aşkıya bir ormandaydık. Bir saniye ne dedim ben. Hayaytımın aşkı dedim ona . İşler ne çabuk bu noktaya geldi anlamıyorum. Ama büyük annem hep akıntıyla savaşma herşey olacağına varır derdi. neyse her taraf yemyeşil. Onun, meleğimin, üstünde karbeyazı bir elbise vardı. Bir peri gibi görünüyordu... biR MELEK GİBİ... Onun benim meleğim olmasını ne çok isterdim...Ama değildi.Sonra kendi kendime dedim ki: Neden olmasın hem geçenlerde düşüncelerinde bana aşık olduğunu öğrendim. Ama ya değilse peki ya öyleyse .Evet oğlum Edward denemen lazım bunu.
-Şey Bella... Ben... Ben... Ben seni seviyorum. Sana deliler gibi aşığım. Ohhh sonunda söyledim.
Hiçbir şey söylemedi. Öyle olduğu yerde kaldı. Beni sevmiyormuydu yani? Kalbim kırılmıştı. Tam döndüm arkamı gidiyordum birden önümde belirdi. Hiçbirşey söylemeden beni öpmeye başladı. İlk başta şaşkınlıktan karşılık vermedimama sonra bende onu öpmeye başladım. Çok ateşliydi. Çok da istekli... O şekilde ne kadar kaldık bilmiyorum ama hiç durmamıştık. Dudaklarımız adeta dans ediyorlardı birbirleriyle. O sırada uyandım. Rüyamıydı yani ama dur bir saniye bu bir rüya değildi. Bu bir düşünceydi. Bu bir öngörüydü... Lola... Bu lolanın öngörüsüydü. Ve hala devam ediyordu. Onu daha bir hırsla öpmeye başlamıştım. Biraz daha öyle kaldık. Zaman durmuştu adeta. Sonra geri çekildi.
-Bende,dedi. Bende seni seviyorum. Sana aşığım, dedi. O sırada bitti. Birden ayak sesleri duydum. Sesler gittikçe yaklaşıyordu. Kapı açıldı ve içeri lola girdi.
- Az önce gördüğümü gördün değil mi Edward?
- Yok görmedim. Aptal. Alooooooooo ben düşünceleri okuyabiliyorum.
-Off neyse konuyu dağıtma. Bu asla gerçekleşmemeli.
-Hayır bilakis mutlaka olmalıo. Ben ona aşık oldum lola. Onu seviyorum. Sanırım o da beni seviyor.
-edward sen buraya niçin geldiğimizin farkındamısın? Biz buraya onu öldürmek için geldik, SEn onunla sevgili ol diye değil.
-Ne dersen de. Ben onu seviyorum. Kararım değişmeyecek.
-Sen yardım etmezsen bende kendim öldürürüm o paraziti.
-onun hakkında doğru konuş. Ayrıca ben yaşadıkça ona hiçbir şey yapamayacaksın.
-Sen yardım etsende etmesen de o parazit ölecek.
-Dediğim gibi ona dokunamayacaksın.
-Bekle ve gör bakalım küçük kardeşim.
O sinirle evden çıktım. Birdaha geri dönmeyecektim. Ama nereye gidecekktim. İşte buldum. Bizim ormanda bir kulubemiz vardı. Orada kalabilirdim. Dİreksiyonu orman yoluna kırdım. Burası biryerden tanıdık geliyordu. Nerden nerden nerden Evet buldum burası o öngörünün gerçekleştiği yerdi. Az ilerde Meleğim karbeyazı elbisesiyle duruyordu. Heyecanlanmaya başladım. Ama bir saniye yanında cübbeli bir adam vardı. Uzun boylu(benden daha uzun olmasa da), uzun sarı saçları olan bir adamdı bu. Eveeeeeeet bu Caiustu Babam resimlerini göstermişti. Ama meleğimin voltrilerle ne işi vardı ki
sedanurr
Sarımsak
Sarımsak
sedanurr

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 9:52 am

süperr.... ne olur devamını getir... meraktan çatlayacağımm... What a Face
edkolik97
Sarımsak
Sarımsak

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:23 pm

yaaa yorumlar nie bu kadar az:(SadSad
sedanurr
Sarımsak
Sarımsak
sedanurr

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 11:10 am

ben sana sık sık yorum yaparımmm yeterki devamını yazzz... çünkü meraktan ölüyorummm....
sedanurr
Sarımsak
Sarımsak
sedanurr

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 11:12 am

yaaa bu emm niye bu kadar saçma espiriler yapmak zorunda.. yakışıklı çocuk ama salakk... neyse bu hikayenin devamını yazzz... lütfennn... bu hikayeyi çok merak ediyorumm
yeni katıt olduğumda ilk okuduğum hikaye bu oldu ve meraktan ölüyorummm
sedanurr
Sarımsak
Sarımsak
sedanurr

WAMPİRELLA Empty
MesajKonu: Geri: WAMPİRELLA   WAMPİRELLA Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 11:21 am

yaaa yeni bölüm koymayacak mısın???

WAMPİRELLA
1 sayfadaki 1 sayfası