Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

CARLISLE CULLEN'I GICIK ETMENİN 10 YOLU

YazarMesaj
qRaLicee
Sarımsak
Sarımsak
qRaLicee

Kadın Mesaj Sayısı : 8

CARLISLE CULLEN'I GICIK ETMENİN 10 YOLU Empty
MesajKonu: CARLISLE CULLEN'I GICIK ETMENİN 10 YOLU   CARLISLE CULLEN'I GICIK ETMENİN 10 YOLU Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 2:57 pm

10.Size sadece tatlı bir İngiliz aksanıyla hitap etmesini söyleyin.

9.Ona Carlisle deyin ama "s" yi de söylediğinizden emin olun. Eğer sizi düzeltirse, ona garip bir bakış atın ve "q" nun telaffuz edilmediğini söyleyin.

8.Ona sarışınların gerçekten daha çok eğlenip eğlenmediğini sorun.

7.Ona etrafında o kadar güzel hemşire varken hastanede gece nöbetlerinde gerçekten ne yaptığını sorun.

6.Bir tartışma sırasında ona "Kaybol" demek yerine, Fransa'ya kadar yüzmesini söyleyin.

5.Canınızı sıktığı zaman ona "Zaman değişti artık, ihtiyar." diye cevap verin.

4.Ona merhametin nasıl bir olağanüstü güç olduğunu sorun - bir kavga sırasında ne yapar? Düşmanını öldürene kadar sever mi?

3.Hiç beklemediği bir anda çalışma masasının arkasından fırlayın ve üzerine Kutsal Su fışkırtın.

2.Ona McSteamy ya da McDreamy diye seslenin.
(Steamy: Şehvetli - Dreamy: Fevkalade)

Ve Carlisle Cullen'ı gıcık etmenin 1 numaralı yolu

1.Acil Yardım'a doğru koşun ve "Isırıldım, ısırldım!" diye bağırın.

CARLISLE CULLEN'I GICIK ETMENİN 10 YOLU
1 sayfadaki 1 sayfası