Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü)

+4
Pandora
hazell
ewans
Sydney
8 posters
YazarMesaj
Sydney
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 1

İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü) Empty
MesajKonu: İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü)   İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 3:00 pm

Arkadaşlar bu siteye yeni üye oldum ve yazdığım hikayeyi yayınlamak istedim Smile

[b]Tanıtım Bölümü:
Sabah uyandığımda yattığım yerin neresi olduğunu anlayamadım. Ama yanımda yatan bakır rengi tenli, siyah saten gibi parlayan saçları olan adamı görünce dün geceyi ve düğünümüzü hatırlayabildim. Bugün yatağımda yalnız olmadığımı görmek hoşuma gitmişti. Yanımda sessizce horlayan adama bir daha baktım ve uyanmamasına dikkat ederek alnına küçük bir öpücük kondurdum. Bugün bir Black olarak ilk günümdü ve ben çok heyecanlıydım. Jacob uyanacak gibi durmadığı için yataktan kalktım ve üstüme bir kot ve t-shirt geçirip aşağıya kahvaltı hazırlamaya indim. Pek de iştah açıcı görünmeyen kahvaltımı bitirdim ve Jacob uyanır da beni bulamazsa diye ona not yazdıktan sonra bahçeye çıktım. Bahçenin serin havası beni kendime getirdi ve aniden gitmek istediğim yere karar verdim. Hemen eve girdim nota nereye gideceğimi yazıp Jacob'a bakmak için bi daha yukarıya çıktım ama o hala mışıl mışıl uyuyordu. Onu rahatsız etmeden evden çıktım ve eski model arabama atlayıp gitmek istediğim yere doğru yola koyuldum.

iyi - kötü yorumlarınıza açığım
ewans
Sarımsak
Sarımsak
ewans

Kadın Mesaj Sayısı : 11

MesajKonu: Geri: İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü)   İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 3:52 pm

ayhh beLLa jqkobLamı evLendii simdiii Neutral ii mi oLmus kötümü anLmadm ama beLla dan nefret ettm içnn iii oLmss Very Happy qebersin o beLLa inş jakob onu yer Twisted Evil
Devamını merqLa bekLiormm Very Happy
hazell
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 17

MesajKonu: Geri: İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü)   İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 11:56 am

ohAAAA harbiden kim evlendii yaaa bence yeni bölümü bugün koyyy cheers
Pandora
Sarımsak
Sarımsak
Pandora

Kadın Mesaj Sayısı : 10

MesajKonu: Geri: İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü)   İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 11:31 pm

wayy bee ne oldu bi anda bunlarr ne ara evlendi çok ilginç yeni bölümü bekliyotum
robsten_8690
Sarımsak
Sarımsak
robsten_8690

Kadın Mesaj Sayısı : 6

MesajKonu: Geri: İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü)   İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 9:03 pm

tanıtım güzeldi neden bölümler yok Sad
amyleerose
Sarımsak
Sarımsak
amyleerose

Kadın Mesaj Sayısı : 7

MesajKonu: Geri: İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü)   İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 9:48 am

hmm bu hikayeye farklı bir yere çekmiş
hayret bella ilk defa iyi olan bişeyler yapmış
haha xD... ondan beklenmeyecek tavırlar
muhteşem!!!!!! cheers
confused edward a neler oldu ve bella nereye gidiyor Question

bakalım;tanıtım çok güzel olmuş yb kısa zamanda bekliyorum
sedanurr
Sarımsak
Sarımsak
sedanurr

Kadın Mesaj Sayısı : 18

MesajKonu: Geri: İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü)   İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 10:21 am

bella için çok sevindimm yaşasınnn bu hikayede edward bize kalsınn... pis bella ne olacak işte..ama iyi kızz ne diyeyimmkii:Smile)

eyvahhhhh... edward rose ile evlenmesin sakınn... emmeti unutma...=))
robsten
Sarımsak
Sarımsak
robsten

Kadın Mesaj Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü)   İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 6:49 pm

ya ama hep böle yapıolar ilk b ölüümü koyuyolasr sonunda bırakıolar bıktım yaaa
robsten
Sarımsak
Sarımsak
robsten

Kadın Mesaj Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü)   İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 6:49 pm

ya ama hep böle yapıolar ilk b ölüümü koyuyolasr sonunda bırakıolar bıktım yaaa
sedanurr
Sarımsak
Sarımsak
sedanurr

Kadın Mesaj Sayısı : 18

MesajKonu: Geri: İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü)   İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü) Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 8:05 am

bende bıktım.. koyacaksanız adam gibi koyun..bende roman yazıyorum.belki burada yayınlarım. ama bayağı uzun. buraya geçirebileceğimi sanmıyorum..her neyse lütfen yeni bölüm koyun..

İmkansız Aşkın Meyveleri(Tanıtım Bölümü)
1 sayfadaki 1 sayfası