Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları

5 posters
YazarMesaj
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Kadın Mesaj Sayısı : 113

( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları Empty
MesajKonu: ( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları   ( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 12:59 am

Öncelikle üye olanlara teşekkür ederim. Ama niye teşekkür ettiğimi ben de bilmiyorum ! Tıpkı sizin neden üye olduğunuzu bilmediğim gibi :S Her gün mail kutumda en az 2-3 tane kişinin benim boş forumuma üye olduğunu gördükçe şaşırıyorum. Pure de şaşırıyor.

Büyük bir hevesle açmıştık burasını, sadece TW' nin olduğu bir forum istiyorduk. Hiçbir zaman on binleri aşkın üyemiz olsun istemedik, bizim ve tanıdıklarımızın eğleneceği esprili sıcak bir ortam oluşturmak istiyorduk. Ben hala istiyorum aslında. Pure, TW' a biraz gıcık olmuş durumda. Umarım en yakın zamanda iyileşirsin Purecan.

Benim ÖSS ve özel yetenek sınavlarım yüzünden forum ile ilgilenemedim. ' Pazar günü ÖSS bitiyor, peki o zaman ilgilenecek misin? ' diye soracak olursanız, cevabım duruma bağlı olur. Tek başıma hiçbir şey yapamam. Eğer destek olursanız dilediğiniz gibi yorum yapabileceğiniz, sıkı kuralların ve sıkıcı görevlilerin olmadığı bir foruma kavuşursunuz. Cevaplarınızı bekleyeceğim. 80 kişi olmuşuz. Herhalde iki üç yorum alırım. Bir de neden buraya üye olduğunuzu merak ediyorum. Cidden bak.
qwer
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: ( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları   ( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 11:15 am

size katılıyorum.ben twilight yi çok sevdigim ve yakından takip etmek istediğim için üye oldum bu siteye katkıda buluunmak isterim ama çok yoğundum artık bundn sonra daha boş olacagım için katkıda bulunacaggım bu arada sınavınızda başarılar study
ewans
Sarımsak
Sarımsak
ewans

Kadın Mesaj Sayısı : 11

MesajKonu: Geri: ( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları   ( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 1:07 pm

ßende twilight i çoq sewdiim için katıldım daha öncede böLe bi siteye üye olmustm ama o siteyi bulamıyorm artık.Ama bu sitede bişey yoq fazLa.MeseLa forum üyelerinin qörebiLdiği bi böLüm açalabiLir böLümdede forum oyunLarı oLsun bnce eğlenceli olur.Sınav da da basaarıLar ayrıca umarzz sınavdan sonra daha fazLa iLqiLene biLirsinz siteyLe Very Happy queen
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: ( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları   ( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 6:46 pm

qwer;

Her şeyden önce eğitim ve sizin özel yaşantınız gelir. Twilight, bu forum vb. şeyler ikinci hatta üçüncü sırada gelmeliler. Hepimiz yoğunduk. Neyse ki 3 aylık bir tatile başlayacaksınız. Ah, evet hava atıyorum ben mezun oldum
Razz Gerçekten Twilight' ı seven insanları forumda görmek benim için büyük mutluluk. Ben her tarafı mesajlar doldurun demiyorum. Sadece hoş ve samimi bir ortam yaratmak istiyorum. Bu akşam ortağım ile konuşacağım. Forumla ilgili önemli kararlar alacağız. Bunları daha sonra burada bildireceğim. Desteğin için teşekkür ederim ^^

ewans;

Forumla ilgilenemediğimizi belirtmiştim zaten. Buna rağmen üye olunmasına şaşırıyordum ben zaten :] Twilight konuları dışında herhangi bir bölüm açılmayacaktır. Bahsettiğin forum oyunları bölümü her sitede mevcut. Oralara gidip dildiğince oynayabilirsin; ama dediğim gibi burda olmayacak. Vampirlerle ilgili birkaç bölüm açmayı düşünüyorum ve elbette bölümleri düzenleyeceğim.

Her ikinize de beni cevaplandırdığınız için tekrardan teşekkür ederim.
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: ( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları   ( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 10:02 pm

100 üyemiz oldu, tebrikler ! What a Face Hiç reklam yapmadan 100 üyeye ulaşmış bir siteyiz, bir de yapsak ne olur Razz

ÖSS' den sonra siteyi düzene koymaya başlayacağım. Tabi ki tek başıma değil. Estrella, Jules, Liriél ve Mrs.
Cullen nickli arkadaşlarım yardım teklifimi kabul ettiler. Biz
kendimize güveniyoruz. Söz verdiğimiz şeyleri yapacağımıza inanıyoruz.
Lütfen siz de bize yardımcı olun.
мяѕ.¢υℓℓєη
Sarımsak
Sarımsak
мяѕ.¢υℓℓєη

Kadın Mesaj Sayısı : 21

MesajKonu: Geri: ( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları   ( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 10:01 am

Evet yardımları bekliyoruz lol!
bcfg7
Sarımsak
Sarımsak

Erkek Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: ( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları   ( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 2:18 am

Evet Jake bella'ya fazla sarkintilik yapiyor .. ayrica su uye olurken bosluklari doldurma isi hosuma gidiyor buda uye olmamda bi etken Very Happy

( Lütfen Okuyunuz ! ) Üye Durumları ve Gria' nın Soruları
1 sayfadaki 1 sayfası