Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor!

3 posters
YazarMesaj
Pure Perfection
Vampire Venom !
Vampire Venom !
Pure Perfection

Kadın Mesaj Sayısı : 32

Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor! Empty
MesajKonu: Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor!   Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor! Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 3:21 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

-Evet evet,yanlış falan yazmadım ..-

Entertainment Weekly'nin haberine göre Summit Entertainment,New Moon'da Taylor Lautner'ı istemiyormuş.Onlara göre Lautner "2. filmdeki kurtadam aşık rolünü -ve haliyle başrolü- üstlenmek için gerekli şeylere sahip değil".

Bir başka sorun ise Jacob'ın klanındaki diğer üyeleri bulmakta.Lautner gerçek bir Kızılderili olmadığı için,muhtemelen 2. filmde "gerçeğini" oynatacaklar.

50 milyon doları biraz aşan bir bütçe,ilk filmdeki aktörlerin artan maaşları,İtalya'da çekimler ve parlak yeni özel efektler derken,Summit'in bir yerde kemeri sıkması gerekecek elbette.

(Yani Taylor ilk filmde oynadığı için zam alamadan,anca 3. filmde zam isteyebilecek yeni bir aktör alıyorlar. Neutral )

İç kaynakların söylediğine göre Hardwicke,"eğer Summit ona 2. filmi ilkinden daha iyi yapmak için gerekli zamanı verseydi,New Moon'u yönetmeyi çok isterdi.Fakat görünüşe göre Summit ile aynı önceliklere sahip değiller"

Bu da demek oluyor ki SE,Twilight ile kazandığı parayı çok kısa zamanda baştan savma bir devam filmi ile harcayıp, bir başka büyük gişe hasılatını çabucak ele geçirmeye bakıyor.

Ay ne desem bilemedim.En azından 2. film için seçtikleri yönetmen iyi bir şey olsun da biraz oradan kurtarsın.. No
https://vampirevenom.yetkin-forum.com
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Kadın Mesaj Sayısı : 113

MesajKonu: Geri: Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor!   Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor! Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 8:27 pm

Ben de istemiyorum No New Moon' daki Jake rolüne hiç uygun değil, o her ne kadar şimdiden vücut geliştirmeye başladığını söylese de tongue Çocuk benden 1 yaş küçük ya -_-

Yaa baştan savma bir devam filmi çekeceklerini sanmıyorum :S İnanmak istemiyorum buna -_- Twilight' ın çok izlense bile çok tepki aldığını biliyorlar. İkinciye aynı şeyi yaparlarsa, bu sefer üçüncüye kimse gitmez. Ben gitmem şahsen <.< Kendi Twilight' ımı kendim çekerim tongue Sen Edward ol Pure, ben de Bella olurum tamam işte geek
Pure Perfection
Vampire Venom !
Vampire Venom !
Pure Perfection

MesajKonu: Geri: Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor!   Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor! Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 10:43 pm

Edward'ın olayım anaamm Razz

Eee,neyse.Ya bence yaparlar,yani ilk filmin dayanamayıp izlediğim bölümlerini bile çok beğendiğimi söyleyemem.Hele bir de cidden para bir an önce cebimize girsin düşüncesiyle yaparlarsa bu filmi, Twilight sadece diehard hayranların gittiği gişe hasılatı yüksek kendi düşük bir seri olarak Hollywood tarihine kazınır.
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor!   Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor! Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 12:02 am

Ciddi olamazsın Pure :S Atarım kendimi burdan ! -_-
Pure Perfection
Vampire Venom !
Vampire Venom !
Pure Perfection

MesajKonu: Geri: Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor!   Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor! Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 12:36 am

Gayet ciddiyim valla.Hollywood'un kitaptan uyarlama filmleri nasıl mahvettiğini sen de benim kadar iyi biliyorsun Gria'm. Neutral
Jasper
Sarımsak
Sarımsak

Erkek Mesaj Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor!   Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor! Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 1:38 pm

Bu filmi de 1.film gibi kalitesiz efektlerle yaparlarsa ben de Gria gibi kendimi atarım confused
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

MesajKonu: Geri: Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor!   Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor! Icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 6:30 pm

Ben kendime şimdiden yer ayarlamaya başladım Razz

Summit,Taylor Lautner'ı New Moon'da İstemiyor!
1 sayfadaki 1 sayfası