Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

New Moon ve Eclipse Arka Arkaya Çekilecek !

4 posters
YazarMesaj
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Kadın Mesaj Sayısı : 113

New Moon ve Eclipse Arka Arkaya Çekilecek ! Empty
MesajKonu: New Moon ve Eclipse Arka Arkaya Çekilecek !   New Moon ve Eclipse Arka Arkaya Çekilecek ! Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 4:49 am

Aha, günün diğer bombası da bu ! Laughing Neden böyle bir şey yapmaya kalkışmışlar anlayamadım doğrusu geek Filmleri çabuk vizyona sokup, paraları ceplerine bir an önce indirsinler diye New Moon' da başka bir oyuncu kadrosu, Eclipse' de de başka bir oyuncu kadrosu kullanırlarsa hiç şaşırmayacağım.

Bizim için iyi mi yoksa kötü mü olacağı konusunda şu an hiç bir tahmin yürütemiyorum. Zamana bıraktım auhahaha Razz Filmlerin çekimine de 2009 martında başlanacakmış. Hadi bakalım hayırlısı
geek Yalnız ne biçim haber yazıyorum ben ya scratch Kendime has bir stilim var, ses edeni döverim a-aa tongue

------

Haberin İngilizcesi:

Spoiler:

Kaynak: http://hisgoldeneyes.com/
edward-bella
Sarımsak
Sarımsak

Kadın Mesaj Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: New Moon ve Eclipse Arka Arkaya Çekilecek !   New Moon ve Eclipse Arka Arkaya Çekilecek ! Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 10:55 am

bilgi için teşekkürler Smile
aLiCE_FoReVeR
Sarımsak
Sarımsak
aLiCE_FoReVeR

Erkek Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: New Moon ve Eclipse Arka Arkaya Çekilecek !   New Moon ve Eclipse Arka Arkaya Çekilecek ! Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 12:38 am

3.cü filmide çok beklemicek olmk gzl ama aceleye getirip dandik bir film yapmasnlar...
Jasper
Sarımsak
Sarımsak

Erkek Mesaj Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: New Moon ve Eclipse Arka Arkaya Çekilecek !   New Moon ve Eclipse Arka Arkaya Çekilecek ! Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 1:35 pm

aLiCE_FoReVeR demiş ki:
3.cü filmide çok beklemicek olmk gzl ama aceleye getirip dandik bir film yapmasnlar...

Evet dandik olması çok üzücü olur ama sanmıyorum çünkü yönetmeni fena değil bir de bütçe çok yüksekti bakalım ne kadar harcayacaklar...
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Kadın Mesaj Sayısı : 113

MesajKonu: Geri: New Moon ve Eclipse Arka Arkaya Çekilecek !   New Moon ve Eclipse Arka Arkaya Çekilecek ! Icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 6:34 pm

Bu filmin maliyeti ilkinden daha fazla. Çok daha özel göstereceklerine inanmak istiyorum :s

New Moon ve Eclipse Arka Arkaya Çekilecek !
1 sayfadaki 1 sayfası