Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

18 Yaşındaki Hayran "Aptal,Parlak Volvo"yu Kaptı !

3 posters
YazarMesaj
Pure Perfection
Vampire Venom !
Vampire Venom !
Pure Perfection

Kadın Mesaj Sayısı : 32

18 Yaşındaki Hayran "Aptal,Parlak Volvo"yu Kaptı ! Empty
MesajKonu: 18 Yaşındaki Hayran "Aptal,Parlak Volvo"yu Kaptı !   18 Yaşındaki Hayran "Aptal,Parlak Volvo"yu Kaptı ! Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 1:53 pm

Geçen hafta San Fransisco'daki Hot Topic mağazasında Robert Pattinson ile tanışmaya gidip de hayal kırıklığı ve boş ellerle evlerine dönen hayranlardan bir tanesinin yüzü güldü !

18 yaşındaki Twilight hayranı Tiffany Kuhne,SF Hot Topic dönüşünde bir alışveriş merkezine gelen Robert Pattinson ve Taylor Lautner ile tanışma şansını elde etti ! Tyra Banks Show,Tiffany ve iki hayranı daha stüdyoya götürdü ve kızları "Twilight Hatırası" ödüllü pasta yeme yarışması için cesaretlendirdi. (neden pasta yeme yarışması? hiçbir fikrim yok.) Robert durumla "Size bunu yaptırdıklarına inanamıyorum!" diyerek dalga geçti. (Razz) Kızlardan ikisi berabere kaldı ancak Lautner ve Pattinson'ın kilolarının toplamını doğru bilen Tiffany oldu. Daha sonra Tiffany görevliler tarafından gözleri bağlı bir şekilde stüdyo dışına çıkarıldı ve kazandığı "Twilight Hatırası"nın Edward Cullen'ın Volvo'su olduğunu gördü ! Program,28 Kasım'da yayınlanacak.

Pürrüfek$ın'ın Notu :

E yuh yani..Değil Robert,Dave Gahan gelse bu kadar rezil etmezdim kendimi.Pasta yeme yarışması da neymiş ya? Neutral Kızın arabası yokmuş ama önceden,iyi olmuş Razz
https://vampirevenom.yetkin-forum.com
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Kadın Mesaj Sayısı : 113

MesajKonu: Geri: 18 Yaşındaki Hayran "Aptal,Parlak Volvo"yu Kaptı !   18 Yaşındaki Hayran "Aptal,Parlak Volvo"yu Kaptı ! Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 5:41 pm

Oha ! O_o

Ben yerdim Pure Very Happy Et bile olsa yerdim yani Razz Ama o kız kilolarının toplamını nasıl bilmiş ona çok şaşırdım :S Vay be analar ne kızlar doğuruyor ! Razz Yalnız hediye çok süpermiş Laughing Keşke içinde Edward' ı da verselermiş ! O zamanda pasta yemez miydin Pure? Laughing

Tyra Banks Show' da Rob Tyra' nın boğazını ısırıyordu Razz Beni de ısırsın len ühühühü !

Haber için saol anacım santa
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

Kadın Mesaj Sayısı : 171

MesajKonu: Geri: 18 Yaşındaki Hayran "Aptal,Parlak Volvo"yu Kaptı !   18 Yaşındaki Hayran "Aptal,Parlak Volvo"yu Kaptı ! Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 5:51 pm

Valla hacı, bende yemezdim pasta felan!
Bütün seksapelimi sıfıra indirgerdim yani, olmaz öyle şey Razz
Hangi erkek hayvan gibi pastaya saldırmış bir kızdan tahrik olur ki?? Razz
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Kadın Mesaj Sayısı : 113

MesajKonu: Geri: 18 Yaşındaki Hayran "Aptal,Parlak Volvo"yu Kaptı !   18 Yaşındaki Hayran "Aptal,Parlak Volvo"yu Kaptı ! Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 5:53 pm

Öyle deme erkeklerin işi gücü belli olmaz ! Razz Hem ben Volvo' yu Robert' e tercih ederim Very Happy

18 Yaşındaki Hayran "Aptal,Parlak Volvo"yu Kaptı !
1 sayfadaki 1 sayfası