Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

New Moon Yolda ! Güncelleme : Yönetmen Chris Weitz Olacak !

5 posters
YazarMesaj
Pure Perfection
Vampire Venom !
Vampire Venom !
Pure Perfection

Kadın Mesaj Sayısı : 32

New Moon Yolda ! Güncelleme : Yönetmen Chris Weitz Olacak ! Empty
MesajKonu: New Moon Yolda ! Güncelleme : Yönetmen Chris Weitz Olacak !   New Moon Yolda ! Güncelleme : Yönetmen Chris Weitz Olacak ! Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 1:22 pm

Sinemalara gireli sadece 2 gün olmasına rağmen haftanın 1 numaralı hasılatını yapacak gibi gözüken Twilight'ın devamı geliyor !

Dağıtımcı firma Summit Entertainment 22 Kasım Cumartesi günü yaptığı açıklamayla Twilight serisinin ikinci kitabı New Moon'un film çekiminin kesinleştiğini duyurdu.

Haberin ardından başrol oyuncuları Robert Pattinson ve Kristen Stewart Twilight fanatiklerine (fan sitelerinden birine herhalde,tam anlamadım Razz) çok özel bir e-mail ile sürpriz yaptılar :

"Tüm harika,sadık ve inanılmaz hayranlarımıza,

Twilight'a verdiğiniz muhteşem destek için tüm ekip adına teşekkürler. Bütün beklentilerimizi uçurdunuz ve sizin için olduğu kadar bizim için de bu kadar anlamlı bir film yaptığımız için onur duyuyoruz.

Tutkunuz ve desteğiniz olmadan Twilight şu an olduğu yerde bulunamazdı - Amerika'nın 1 numaralı filmi !

Bulunduğumuz her şehir ve her duraktan,yaptığımız tüm röpörtajlara kadar,bütün bunları inanılmaz,neredeyse gerçek dışı bir deneyim haline getirdiniz..Hep birlikte bunun içinde bulunmuş olmamız harika.

Summit Entertainment'dan New Moon'un çekimleriyle ilerleyeceğimizi yeni duyduk.Bu bölümü de sizinle paylaşmak için can atıyoruz!

Kristen & Rob"

Haberlerin orijinali için;

stepheniemeyer.com

PerezHilton.com (ay lav yu Perez Razz)

Pürrüfek$ın'ın Notu :

Daha önce de söyledikleri gibi,Aralık-Ocak arasında New Moon çekimlerine başlayacaklar o zaman..2009 sonlarına doğru çıkarsa ne mutlu bize cat

12 Aralık'ta gelen edit : Chris Weitz'ın filmin yönetmeni olacağı kesinleşti . Fikir sahibi olmak için About A Boy,Down To Earth ve Golden Compass'i izleyelim bence Razz

En son Pure Perfection tarafından Cuma Ara. 12, 2008 4:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://vampirevenom.yetkin-forum.com
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Kadın Mesaj Sayısı : 113

MesajKonu: Geri: New Moon Yolda ! Güncelleme : Yönetmen Chris Weitz Olacak !   New Moon Yolda ! Güncelleme : Yönetmen Chris Weitz Olacak ! Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 6:01 pm

Bu seriyi ve Twilight' ın filminin çekildiğini ilk duyduğumda devam filmleri de kesin gelir demiştim; ama ülkemizde Twilight ile ilgili o kadar talihsiz olay yaşadık ki ' devam filmleri de çekilmezse hiç şaşırmam. ' moduna girmiştim Rolling Eyes

Yine de duyduğuma pek şaşırmadım aslında Very Happy Umarım Edward filmin bir başında bir de sonunda gözükmez. Pek olacağını sanmıyorum aslında. Yapımcı firma Edward gibi bir karakteri kaybetmek istemeyecektir. Edward' ın Brezilya maceralarını izleyebiliriz.

Filmin çekimleri ocakta başlayacakmış ve aralık 2009' da da gösterime gireceğini söylüyorlar. Umarım birlikte izleyebiliriz Pure albino
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

Kadın Mesaj Sayısı : 171

MesajKonu: Geri: New Moon Yolda ! Güncelleme : Yönetmen Chris Weitz Olacak !   New Moon Yolda ! Güncelleme : Yönetmen Chris Weitz Olacak ! Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 7:00 pm

Ya biz daha birincisini izleyememişiz, ikincisinden söz ediyi utanmazlar!
Vallahi isyan çıkartıp filmi boykot ettiresim var!
Zaten "super annoying" Bella'ya gıcığım.. Kristen yerine başka bi karı oynasın bari!
Robert'ın kocaman alnına yine bir nebze razıyım!
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Kadın Mesaj Sayısı : 113

MesajKonu: Geri: New Moon Yolda ! Güncelleme : Yönetmen Chris Weitz Olacak !   New Moon Yolda ! Güncelleme : Yönetmen Chris Weitz Olacak ! Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 7:07 pm

Mtv Türkiye' de fragmanını gördüm ben, 9 ocak yazıyordu ! Very Happy Ama UIP sitesinde neden hala 20 şubat yazdığını hala anlamıyorum -_-

Robert' in kocaman alnı mı? Aaa olsun olsun Very Happy Edward her şeyiyle güzel ! Robert için aynısını söyleyemeyeceğim ama Razz Benim gibi kendisine pek bakmıyor sanırım Razz Haklısın Kristen' ı ben de istemiyorum <.<
Jasper
Sarımsak
Sarımsak

Erkek Mesaj Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: New Moon Yolda ! Güncelleme : Yönetmen Chris Weitz Olacak !   New Moon Yolda ! Güncelleme : Yönetmen Chris Weitz Olacak ! Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 1:32 pm

Sanırım film kasımda çıkacakmış üff daha çok var.
wampirgirl
Sarımsak
Sarımsak
wampirgirl

Kadın Mesaj Sayısı : 14

MesajKonu: Geri: New Moon Yolda ! Güncelleme : Yönetmen Chris Weitz Olacak !   New Moon Yolda ! Güncelleme : Yönetmen Chris Weitz Olacak ! Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 3:27 pm

öncelikle herkese selam.ewt daha çok war ben fragmanını izledim harika görünüyodu kristenin mimikleri daha gerçekçiydi en azından Very Happy

New Moon Yolda ! Güncelleme : Yönetmen Chris Weitz Olacak !
1 sayfadaki 1 sayfası