Twilight Türkiye Hayran Forumu
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Lütfen Okuyunuz.

http://vampirevenom.realbb.net/bilgilendirme-f38/lutfen-okuyunuz--uye-durumlar-ve-gria-nn-sorular-t60.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kana mı susadınız? Twilight mı seviyorsunuz ? Sizce de Jake Bella' ya fazla mı sarkıntılık yapıyor? O zaman doğru yerdesiniz !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Outtakes & Extras

2 posters
YazarMesaj
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

Kadın Mesaj Sayısı : 171

Outtakes & Extras Empty
MesajKonu: Outtakes & Extras   Outtakes & Extras Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 10:49 pm

Kitabın orjinalinde bulunan fakat editörler tarafından kitaptan atılmış kısımlar var bildiğiniz gibi..

- Narcotics
- The Scholarship
- If Jacob didn't break the rules

Ve bir de benim favorim olan, Stephenie'nin sonradan ek olarak yazdığı bir kısım var.
New Moon'da Bella güya uçurumdan atlıyor ya, işte Stephenie Edward'ın bunu öğrenişini yazmış..

- Rosalie's News

Ve Alice ile Rosalie'nin telefon konuşması..

- Miscalculation

Çeviriler yakında.. - Pure
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

Outtakes & Extras Empty
MesajKonu: Geri: Outtakes & Extras   Outtakes & Extras Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 10:51 pm

Rosalie's News yazısını Türkçe'ye çevirmiştim, nacizane Razz

Kitabı okumamış olan arkadaşlar okumasınlar, heyecanı kaçmasın Smile)

Spoiler:

En son Aureole tarafından C.tesi Kas. 22, 2008 8:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Kadın Mesaj Sayısı : 113

Outtakes & Extras Empty
MesajKonu: Geri: Outtakes & Extras   Outtakes & Extras Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 7:49 pm

Koyduğun bölümü daha önce okumuştum. Bu editörler neden her şeye karışırlar anlamam ki Razz Favori bölümünü çok merak ettim bak cyclops Edward' lı olan her şeyi okurum !

Dediğin gibi bir de Alice ile Rosalie' nin telefon konuşması var. Pek çok kişi o bölümü okuduktan sonra daha çok kızıyor Rosa' a; ama ben o kıza bir türlü kızamıyorum. Ne yaparsa yapsın hemen affediveriyorum. Sanırım ona çok benzediğim için olsa gerek Razz Hatta Rosa ile ruh ikizi bilem olabiliriz. SM, Rosa' u benden esinlenerek yazdı hihi geek Sonunda bir ' Emmett ' diyerek çığlık atışı var ki kanım donmuştu.

Ah, be Edvin' im kendini bu kadar perişan etmenin ne anlamı var? Hastalanacaksın, başına bir iş gelecek yazık değil mi sana? Ananı düşün, babanı düşün, bacılarını, ağabeylerini falan düşün koçum be ! Aaa daha yetmediyse birkaç milyoncuk olan sana aşık kızları düşün Razz

Bütün kitaplar Edward' ın bakış açısıyla yazılsın ya ! cherry Bella' nın anlatışından çok daha iyi ve zengin Edward' ınki jocolor
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

Outtakes & Extras Empty
MesajKonu: Geri: Outtakes & Extras   Outtakes & Extras Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 8:14 pm

Favorim dediğim yer işte o Edward'ın anlatımı..
Rosalie'nin "O öldü Edward" deyişi ve Edward'ın o anki ruh hali..
Sanırım biraz sadistim, Hem Edward'ı çok seviyorum, hemde acı çeksin istiyorum!
Bella ile ayrıldığında o kadar kızmıştım ki ona, acı çekmesi fikrinden mutluluk duyduğumu söyleyebilirim Razz
İtalya dönüşünde de Bella'ya gıcık olmuştum, hemen attı kendisini Edvin'in kollarına! Hıhh!
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Outtakes & Extras Empty
MesajKonu: Geri: Outtakes & Extras   Outtakes & Extras Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 9:08 pm

Edward acı çektiğinde daha çekici oluyor Razz Ben onu mutlu görmeyi hiç sevmiyorum geek
Aureole
Kutsal Su
Kutsal Su
Aureole

Outtakes & Extras Empty
MesajKonu: Geri: Outtakes & Extras   Outtakes & Extras Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 9:19 pm

Ya zaten mutluyken sıkıcı oluyor Edward.. Bella ile yapış yapış bir ilişkileri var, insan hiç mi kavga etmez ya!
Spoiler:
Gria Himonas
Carlisle Isırığı
Carlisle Isırığı
Gria Himonas

Outtakes & Extras Empty
MesajKonu: Geri: Outtakes & Extras   Outtakes & Extras Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 9:24 pm

Kavga etmelerini hayal edemiyorum. Ama keşke olsaydı, o zaman Bella çoktan Jake ile kaçmış ve bir sürü küçük kurtçukları olmuştu. Aaa dur kitap hakkında yorumlar başlığı açaym en iyisi Very Happy

Outtakes & Extras
1 sayfadaki 1 sayfası